اخبار و مقالات

کاربرد اجاره سازه چادری

فروش چادر اجاره چادر نمایشگاهی اجاره داربست و چادرهای نمایشگاهی . اسپیس فریم سازه ای خوب جهت محیط های باز است با اجاره سازه و اسپیس فریم نمایشگاهی قادریم سازه ی مناسب در لوکیشن مورد قبول را بنا کرد وبا پوشش چادر نمایشگاهی می توان فضای امنی را فراهم کرد. با اسپیس و استفاده از چادر نمایشگاهی قادریم فضای باز را دربرابر باران و... بپوشانیم.

اجاره و نصب سازه چادری پروژه غرفه نمایشگاهی شرکت تهران تنت یکی از پروژه هایی است که با متراژ ۷۲ متر با استفاده از سازه چادری در تهران احداث گردید.

اجاره سازه چادری یکی از قدیمی ترین روش های ابداع شده جهت محافظت در مقابل شرایط بد جوی هستند . غشاهای مورد استفاده در اجاره سازه های پارچه ای قابلیت عبور نور بالایی دارند . استفاده از نور طبیعی روز جهت روشنایی منجر به کاهش چشم گیر برق مصرفی می گردد همچنین غشاها را می توان به گونه ای طراحی کرد که درصد نور معینی را از خود عبور دهند.

دراین بخش لازم دیدم تا کاربردهای مختلف اجاره سازه چادری را بیان کرده وشاخه ها وزیر شاخه های مهم آن را نام ببریم . لازم به ذکر است که به علت طولانی شدن موضوع، قصد توضیح این موارد را نداریم وتنها به ذکر نام آنها بسنده می کنیم . البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که به علت جدید بودن این فرم سازه، هر ساله موارد استعمال جدیدی برای اجاره این سازه پیدا شده و نمی توان کابرد اجاره این سازه را تنها محدود به موارد نام برده شده در زیر دانست . موارد رایج اجاره این سازه ها عبارتند از:

نظامی:

اجاره چادر های نظامی سربازان

اجاره چادرهای اتاق جنگ

اجاره چادرهای بیمارستان های صحرائی

اجاره چادرهای آشپزخانه های نظامی سیار

اجاره چادرهای انبار های نظامی

اجاره چادرهای سایبان هواپیماها

دریایی :

اجاره چادر انبار بزرگ با قابلیت جابه جایی به وسیله جرثقیل

اجاره چادر با قابلیت سوار کردن بر روی جک و ریل

اجاره چادر محوطه نگهداری و تعمیر کشتی ها

اجاره چادر محوطه برای نگهداری قایقها وکرجی ها و پوشش دورآنها

ایجاد پوشش چادری ومحافظت از محموله کشتی ها

پوشش سالن ها :

پوشش سالن های ورزشی وتفریحی با چادر

پوشش سالن های محل آموزش سوارکای با چادر

پوشش سالن های همایش با چادر

پوشش انواع سقف :

پوشش سقف جایگاه تماشاچیان با چادر

پوشش سقف جایگاه اتوبوس وقطار با چادر

پوشش سقف مجتمع های تجاری با چادر

پوشش سقف استخر های شنا با چادر

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما ممکن است از این برچسب ها و خصوصیات HTML استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>