اخبار و مقالات

چگونگی نصب چادر و اسپیس فریم

از جهت نصب درست و مستحکم چادر اسپیس فریم پروژه غرفه سازی، درآغاز نقشه جا نمایی چادر و سازه اسپیس فریم در ابعاد محیطی در نظر گرفته شده سپس توسط نرم افزارهای موجود در این زمینه طراحی می شود. در مرحله بعد نیزچادر و اسپیس فریم پیش ساخته به صورت یکپارچه، در محل خود قرار گرفته و نصب میشود.

نصب چادر اسپیس فریم فرایندی تخصصی می باشد و امر نصب باید به طور مطلوب توسط نیرو متخصص انجام شود. نصب چادراسپیس با اینکه به نظر ساده و آسان می آید اما مهارت خاص میخواهد به همین خاطر، چگونه نصب شدن از امور تخصصی حیطه طراحی اجاره چادر و اسپیس فریم نمایشگاهی می باشد که بهتر است توسط نصاب متخص و با تجربه انجام گیرد، چون حساب کردن میانگین تقریبی نقاط متفاوت سازه، به حساب کردن دقیق وزن اسپیس فریم و شکل گیری روی نقاط امن بدون ریسک برای سازه نیاز دارد.

برای نصب اجاره چادرواسپیس فریم از بست اسپیس فریم سود حاصل می شود که به سادگی انجام می شود که سازه مستحکم و زیبایی را می سازد چادراسپیس فریم نمایشگاهی به جهت شکل هندسی که دارند وزن خود را در جهات مختلف به زمین وارد می سازند. بست اسپیس فریم به صورت پروانه ای نصب اسپیس فریم را آسان ساخته است.

اجاره اسپیس فریم و چادر

اجاره و نصب چادر و  اسپیس فریم می تواند به اشکال متفاوتی انجام گیرد . برگزیدن روش درست نصب  اسپیس وابسته به جزئیات استفاده است . دراجاره اسپیس فریم شیوه انتقال اجزا ، بزرگی واندازه سازه فضایی، مقدار محکم بودن اسپیس در شیوه نصب تاثیر گذار است. یکی از شیوه های رایج در نصب اجاره اسپیس روش داربستی است. از شیوه های دیگر نصب اسپیس فریم می توان به شیوه  مونتاژ بلوک اشاره

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما ممکن است از این برچسب ها و خصوصیات HTML استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>