اخبار و مقالات

اجاره لوستر در تهران تنت

اجاره لوستر

اجاره لوستر جزو وسایلی است که علاوه  بر زیباسازی و نورپردازی، دکوراسیون خانه شما را هم چشم نوازتر خواهد کرد. اولین چیزی که برای انتخاب اجاره لوستر باید به آن توجه کنید، فضای مورد نظر شماست. این که وسعت فضای اتاق کم است یا زیاد، سقف آن اتاق بلند است یا کوتاه، آیا اتاق نشیمن شما سقف کاذب و چراغ هالوژن هم دارد یا نه، جزو نکات بسیار مهمی است که برای  اجاره  لوستر، حتما باید به آن ها توجه کنید.

اگر فضای اتاق نشیمن شما کوچک است، بهتر است ازاجاره لوسترهایی با شاخه ها و چراغ های کمتر استفاده کنید چرا که اگر اجاره لوستری با چراغ های زیاد انتخاب کنید در صورت اضافه بودن مجبورهستید برخی لامپ ها را باز کنید که نمای نازیبایی به اجاره لوستر شما می دهد.

در صورتی که سقف خانه تان چندان بلند نیست، بهتر است اجاره لوستر بلند و آویز انتخاب نکنید چرا که سقف خانه را کوتاه تر نشان می دهد. پس بهتر است مدل های سقفی را انتخاب کنید و در کنار آن یک چراغ دیوارکوب یا یک آباژور هماهنگ با طراحی اجاره لوسترتان انتخاب کنید. البته اگر تصمیم گرفتید بالای میز ناهارخوری تان اجاره لوستر نصب کنید، حتی در صورت کوتاه بودن سقف می توانید از مدل های آویز و بلند استفاده کنید تا نور تمام میز را روشن کند.

چیدمان و دکوراسیون خانه در انتخاب نوع اجاره  لوستر بسیار مهم است مثلا اگر دکوراسیون شما سلطنتی یا سنتی است، بهتر است اجاره لوستر های کریستالی با طرح های کلاسیک انتخاب کنید یا اگر مبلمان استیل دارید اجاره لوستری انتخاب کنید که شاخه های آن در جهات مختلف طوری تنظیم شود که تمام قطعات مبلمان شما را به یک میزان روشن نشان بدهد. به طور کلی تعیین محل مناسب برای اجاره لوستر بسیار مهم است و انتخاب محل نامناسب، می تواند کل دکوراسیون شما را تحت تاثیر قرار دهد.

همان قدر که اجاره لوستر برای اتاق نشیمن جذاب است برای اتاق خواب، نور لوسترها چندان دوست داشتنی نیست و قطعا شما ترجیح می دهید به جای آن، یک دیوارکوب کم نور یا یک آباژور داشته باشید.

شرکت تهران تنت ارائه دهنده و اجاره دهنده تجهیزات مجالس و نمایشگاهی با در اختیار داشتن لوستر های شکیل و مدرن شما را در انتخابتان برای اجاره لوستر جهت محیط مورد نظر یاری می کند .

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما ممکن است از این برچسب ها و خصوصیات HTML استفاده کنید:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>